Sindrom Down

mt_gallery

Stručni sastanak za odgojitelje u radu s djecom s teškoćama se održao 21.02. i 23.02. 2011.godine u vrtiću ˝Stribor˝ na temu ˝Sindrom Down˝. Edukaciji je prisustvovalo 46 odgojiteljica.
Predavanje se sastojalo od uvodnog dijela radionice (gdje su se odgojiteljice podijelile u 4 skupine, prva skupina je govorila o anatomskim karakteristika djece sa SD, druga skupina o intelektualnim sposobnostima, treća skupina o govorno-jezičnom razvoju i četvrta skupina o ponašanju djece sa SD, svaka skupina izabrala je svog predstavnika skupine); teorijskog dijela o Sindromu Down (definicija, epidemiologija, uzroci nastanka, klinička slika, prikaz slučaja, terapije) te radionice gdje su se odgojiteljice podijelilile u 2 skupine, u vezi pripreme okoline te pripreme odgojiteljica za prijem djeteta sa SD.

mt_gallery

Edukacije vodi stručni suradnik-rehabilitator Katarina Šarčević, mag.educ.reh.

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Skip to content