Suradnja s roditeljima

mt_gallery

U vrijeme Došašća, u vrtiću ˝Seka i braco˝ realizirane su aktivnosti s naglaskom na obitelj, prijateljstvo i međusobno prihvaćanje. Smisao blagdana djeca shvaćaju kroz ponašanja odraslih, a to je razdoblje kada bi djeci trebali darivati svoje vrijeme i pažnju.

U mlađim skupinama su osmišljenje aktivnosti u obliku roditeljskih sastanaka koji su bili prilika za aktivno druženje djece, roditelja i odgojitelja.

mt_gallery

U nastavku rada na projektu ˝Partnerstvo s roditeljima˝, srednja skupina je ostvarila suradnju s gospođom Mrvelj koja je zajedno s djecom izradila čizmice povodom blagdana Svetog Nikole.
Za napravljene i ukrašene čizmice, gospođa Mrvelj je priredila i prigodne poklone.

mt_gallery

Srednja skupina ˝Ribice˝ posadila je sadnice hrasta uzgojene u vrtićkom rasadniku.

mt_gallery

Prigodnim aktivnostima (paljenjem adventskih svijeća, sijanjem pšenice, kićenjem božićnog drvca) djeci su približena glavna obilježja priprave za blagdan Božić. Okićeno božićno drvce uveliko su uljepšali darovi koje je donirao trgovački centar ˝Supernova˝.

Voditeljica vrtića, gospođa Kata Buzatović primila je darove te se zahvalila u ime djece i svih djelatnika vrtića.

 

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Skip to content