Dječji vrtić “Seka i braco” proslavio 50. rođendan

Prošli petak je bio poseban dan za djecu, roditelje i zaposlenike dječjeg vrtića “Seka i braco”, tog dana smo proslavili 50. rođendan. Bilo je uzbudljivo, veselo i razigrano. Roditelji su zajedno s odgojiteljicama kreirali i proveli aktivnosti s djecom po skupinama. Čestitali su nam i došli naši dragi suradnici i prijatelji iz Gradske knjižnice Slavonski Brod, Galerije umjetnina Slavonski Brod i učenici 2.b i njihova učiteljica iz Osnovne škole “Antun Mihanović” i razveselili nas različitim primjerenim programom.
Aerobikom za najmlađe nas je razveselila i bivša zaposlenica vrtića – Anita.
Posebno topao i emotivan bio je susret s prvim zaposlenicama vrtića, koje su s nama podjelile sjećanja na događaje prije 50 godina.
Vrhunac proslave bio je kada su djeca u nazočnosti roditelja,zaposlenika i gostiju u zrak pustila 50 balona za naših prvih 50 godina.

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

Senzomotoričke aktivnosti u vrtiću

Hladne zimske dane u našem vrtiću skraćivali smo zabavno manipulativnim i senzo-motoričkim aktivnostima kojima smo pozitivno utjecali na razvoj fine

Skip to content