Nastavak konstruktivne suradnje skupine “RIBICE” s “GRADSKOM KNJIŽNICOM”

mt_gallery

Nakon naše posjete “Gradskoj knjižnici “povodom “Svjetskog dana šuma” posjetila nas je ravnateljica knjižnice gđa. Ružica Bobovečki kako bi našoj skupini poklonila nekoliko slikovnica na čemu joj se zahvaljujemo. Gospođa Bobovečki želi tu suradnju nastaviti i dalje, što će svakako biti poticaj djeci da češće koriste slikovnice, jer slikovnica pruža djetetu osnovne spoznaje o svijetu, obogaćuje njegov riječnik i pomaže razvijanju ljubavi prema čitanju knjiga. Potaknuti ovom suradnjom oformili smo novi centar u našoj sobi – Gradska knjižnica – “Ribice”, koji smo opremili novom literaturom sakupljenom u suradnji s roditeljima djece naše skupine.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Skip to content