Skupina “RIBICE” u posjeti MUZEJU TAMBURE

Ovom organiziranom aktivnosti izvan vrtića smo upotpunili naš projekt skupine “Dijete u svijetu glazbenih instrumenata. “Tijekom posjete Ribice su se upoznale s postavom ručno izrađenih eksponata glazbenih instrumenata, pogledali smo film o nastanku Muzeja a potom su djeca aktivno sudjelovala u kreativnoj radionici u kojoj se izrađuju žičani instrumenti, pri čemu su upoznali faze izrade tambure te materijale i alate koji se pri tome koriste. Djeca su iz Muzeja izašla puna impresija koje su odmah po dolasku u vrtić prenijeli na papir.

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

Senzomotoričke aktivnosti u vrtiću

Hladne zimske dane u našem vrtiću skraćivali smo zabavno manipulativnim i senzo-motoričkim aktivnostima kojima smo pozitivno utjecali na razvoj fine

Skip to content