Skupina “Ribice” u posjeti “Muzeju Brodskog Posavlja”

Posjet je realiziran u suradnji s profesorom Hrvojem Špicer i tom prigodom imali smo priliku vidjeti izložbu tradicionalnog božićnog nakita iz fundusa Etnografskog muzeja Zagreb. Impresije su bile velike jer smo vidjeli nešto što do sada nismo imali priliku a to je način izrade i ukrašavanja božićnih nakita iz sjeverozapadne i središnje Hrvatske. Uz izložbu prof. Špicer sa svojim djelatnicima organizirali su kreativnu i glazbenu radionicu u čemu su djeca pokazala svoje likovne i glazbene vještine i sposobnosti.

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

Senzomotoričke aktivnosti u vrtiću

Hladne zimske dane u našem vrtiću skraćivali smo zabavno manipulativnim i senzo-motoričkim aktivnostima kojima smo pozitivno utjecali na razvoj fine

Skip to content