Projekt ˝Muzejske pričalice˝

mt_gallery

Djeca srednje i starije skupine sudjelovala su u projektu ˝Muzejske pričalice˝ Galerije Ružić, povodom Međunarodnog dana muzeja, čiji je pokrovitelj Ministarstvo kulture. Autorice programa u Slavonskom Brodu su kustosice Galerije umjetnina grada Slavonskog Broda, gospođe Romana Tekić i Dajana Đakula. Djeca su tijekom projekta ˝Muzejske pričalice˝ smišljala priče o izabranim likovima – ˝Rožice moja˝, ˝Violinistica˝, ˝Franjo u kafiću˝, ˝Mornar i ˝Kokot˝. Voditeljice programa od mnogobrojnih dječjih priča izabrale su dvije priče koje su ilustrirale, a od dječjih likovnih radova su načinile slikarnicu.
mt_gallery

U suradnji s Galerijom umjetnina grada Slavonskog Broda nastala je slikovnica ˝Pjetlić Šarenčić˝ u kojoj su likovi iz priče inspirirani skulpturama iz stalne postave Galerije Ružić i suvremenika u Slavonskom Brodu.

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

Senzomotoričke aktivnosti u vrtiću

Hladne zimske dane u našem vrtiću skraćivali smo zabavno manipulativnim i senzo-motoričkim aktivnostima kojima smo pozitivno utjecali na razvoj fine

Skip to content