Suradnja s roditeljima

mt_gallery

Mjesec studeni bio je u znaku suradnje s roditeljima u obliku organiziranog zajedničkog druženja djece – roditelja – odgojitelja. Druženja su bila s naglaskom na prezentaciju rada na projektima unutar skupina. Mlađa skupina II (Zvjezdice) prezentirala je dio aktivnosti iz projekta “Zabavno-manipulativne igračke” te zajedno s roditeljima nastojala izraditi iste. Roditelje smo vratili u djetinjstvo, a djecu razveselili jer najljepše igre su igre u kojima aktivno sudjeluje i roditelj.
mt_gallery
Starija skupina II (Ribice) dala je naglasak na izradu igračaka od prirodnog materijala prezentirajući rad istoimenog projekta skupine. Bilo je tu tikvica, bundeva, kukuruzovine i mnoštvo drugog materijala, a sve popraćeno pjesmom i na kraju pravim slavonskim kolom –  drmešom.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Skip to content