Događaji u vrtiću

mt_gallery

U vrtiću ˝Seka i braco˝ djeca su se upoznala s temom “ZDRAVLJE I KAKO GA OČUVATI”. Na djeci zanimljiv način upoznali smo se s našim tijelom, zdravom hranom, važnošću boravka na zraku, tjelesnog vježbanja i održavanja osobne higijene. Važan zadatak bio je rad na oslobađanju straha od osoba koje se brinu za naše zdravlje – zdravstvenih djelatnika (liječnik, medicinska sestra). Činili smo to poistovjećujući se s njima i manipulirajući njihovim priborom za rad.
Tako je kroz igru i vježbu “Kako ostati zdrav” prošao mjesec siječanj.
Veljača – poznata po karnevalu, pokladama, maškarama bila je prilika za suradnju s krojačicom koja nas je upoznala sa svojim zanimanjem te načinima kako nastaje odjeća, ona svakodnevna, ali i ona karnevalska. Djeca su uživali odijevajući se i pretvarajući se biti netko drugi. Zabave, smijeha i galame nije nedostajalo.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

Senzomotoričke aktivnosti u vrtiću

Hladne zimske dane u našem vrtiću skraćivali smo zabavno manipulativnim i senzo-motoričkim aktivnostima kojima smo pozitivno utjecali na razvoj fine

Skip to content