Dani otvorenih vrata u vrtiću ˝Seka i braco˝

mt_gallery

U vrtiću ˝Seka i braco˝ i ove godine zavirili smo u “Svijet bajki Ivane Brlić Mažuranić” u sklopu istoimene manifestacije.
Vrata našeg vrtića u četvrtak 10. travnja bila su otvorena za svu djecu predškolske dobi i njihove roditelje. Pripremili smo raznovrsne radionice te je svatko mogao pronaći nešto za sebe i svoju dušu. Bile su tu: pričaonica “Šuma Striborova”, glazbeno-scenska radionica “Ivani na dar”, likovno-kreativne radionice “Ples Domaćih” te radionica ˝Začarana šuma˝ pod vodstvom Romane Tekić, kustosice Galerije umjetnina, kojoj se ovom prilikom zahvaljujemo na aktivnostima koje je pripremila i obogatila radionicu.
Tog dana u našem vrtiću mogli ste susresti i baku iz Šume Striborove i Tintiliniće i Stribora, a i sama Ivana je navratila ispričati pokoju priču.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Skip to content