JESEN U HLAPIĆU

mt_gallery

Mjesec rujan protekao je za novo upisanu djecu u privikavanju na novi prostor, odgojiteljice i prijatelje u skupini. Djeca koja su se vratila s godišnjih odmora odmah su krenula s radom. Svako godišnje doba pa tako i jesen donosi djeci i odgojiteljicama veliku inspiraciju za različite aktivnosti. Jesen je puna plodova i darova koji prolaze kroz dječje radoznale ruke. Hodnike Hlapića krase razni jesenski plodovi. Tome je doprinjela suradnja s roditeljima koji su donosili plodove jesni. Djeca su uživala u istraživanju jesenskih plodova, posebno im je bila zanimljiva bundeva. Tako su vadili sjemenke iz bundeve, radili strašila te kušali bučino ulje. Bilo je tu različitih aktivnosti poput izrađivanje vlastitih povrtnjaka i pravljenja voćnih ražnjića. Dječje garderobe do kraja rujna zablistale su raznim likovnim radovima na temu jesen. U vrtiću Hlapić vlada pravo jesensko raspoloženje.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Jesen u Hlapiću

U DV Hlapić obilježili smo “Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje”. U starijoj skupini u sklopu projekt “Proslavimo školski

Aktivnosti u projektu Obitelj+

U okviru provedbe projekta Obitelj+ – unaprjeđenje usluga za djecu u sustavu ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja u Slavonskom

Skip to content