JESEN U HLAPIĆU

mt_gallery

Mjesec rujan protekao je za novo upisanu djecu u privikavanju na novi prostor, odgojiteljice i prijatelje u skupini. Djeca koja su se vratila s godišnjih odmora odmah su krenula s radom. Svako godišnje doba pa tako i jesen donosi djeci i odgojiteljicama veliku inspiraciju za različite aktivnosti. Jesen je puna plodova i darova koji prolaze kroz dječje radoznale ruke. Hodnike Hlapića krase razni jesenski plodovi. Tome je doprinjela suradnja s roditeljima koji su donosili plodove jesni. Djeca su uživala u istraživanju jesenskih plodova, posebno im je bila zanimljiva bundeva. Tako su vadili sjemenke iz bundeve, radili strašila te kušali bučino ulje. Bilo je tu različitih aktivnosti poput izrađivanje vlastitih povrtnjaka i pravljenja voćnih ražnjića. Dječje garderobe do kraja rujna zablistale su raznim likovnim radovima na temu jesen. U vrtiću Hlapić vlada pravo jesensko raspoloženje.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Projekt sobno bilje

Ove pedagoške godine u sklopu ekološkog odgoja odlučili smo se za projekt “Sobno bilje”. Cilj projekta je širiti spoznaju o

mt_gallery

Zima u Hlapiću

Početkom prosinca i dolaskom Sv. Nikole u vrtić krenuli smo s pripremom za nadolazeće blagadane i zimu. Sv. Nikola posjetio

mt_gallery

Jesen u Hlapiću!

Godišnje doba jesen je stigla u grad i obojala sve svojim prekrasnim bojama, razveselila djecu obiljem voća i jesenskih plodova.

mt_gallery

Hlapić u proljeće

Nakon hladne zime, stiglo je proljeće i donijelo nam toplije i duže dane, s njim su se probudile livade i

Skip to content