U svijetu bajki Ivane Brlić Mažuranić

mt_gallery

Manifestacija pod nazivom “U svijetu bajki Ivane Brlić Mažuranić” i ove godine dočarana je u vrtiću “Seka i braco” kroz uloge Regoča i Kosjenke. Uređenjem vrtića i raznovrsnim radionicama zanimljivih naziva (Svijet boja na Kosjenkinoj haljini, Na putovanju s Regočem, U Legengradu…) najmanji su usvajali pojmove veliko-malo, nešto stariji pomagali su Regoču u matematičkim operacijama (zbrajanju kamenja) i izradi Legengrada, a djevojčice su s oduševljenjem sudjelovale u likovno kreativnim iskazima u temama “U svijetu boja na Kosjenkinoj haljini”, slikanje na staklu, izradi košara za Kosjenku…
Sve ove aktivnosti su nam pružile lijep doživljaj i dobru zabavu, a kad se tome još doda spoznaja da dobro uvijek pobjeđuje i da treba pomoći drugima u nevolji – zadatak je bio ispunjen a bajka uspješno prenesena djeci.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

Senzomotoričke aktivnosti u vrtiću

Hladne zimske dane u našem vrtiću skraćivali smo zabavno manipulativnim i senzo-motoričkim aktivnostima kojima smo pozitivno utjecali na razvoj fine

Skip to content