Živi svijet oko nas

mt_gallery

U novu pedagošku godinu, ušli smo puni prirodne radoznalosti za neposrednu okolinu i želje za novim spoznajama. Jesen nam je sama po sebi bila idealna da krenemo u realizaciju projekta, koji ove godine nosi naziv “Živi svijet oko nas“. Cilj projekta je proširivati dječje spoznaje o životu u neposrednoj okolini i osvijestiti važnost življenja u skladu s prirodom. Najmlađi su uživali u plodovima jeseni. Manipulirajući njima spoznavali su razliku između voća i povrća.
Srednja skupina boravila je na izletu u posjetu Šumarskom muzeju u Bošnjacima, kako bi proširila spoznaju na temu „I drvo srce ima“.
Najstariji krenuli su u istraživanje biljnog svijeta na našem dvorištu – (promatranje, prikupljanje, prešanje) i tako pripremajući materijale za igru i spoznajne aktivnosti u duge zimske dane, iščekujući proljeće koje nam pruža velike mogućnosti za daljnja istraživanja vezane uz ovu tematiku.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Skip to content