U iščekivanju Božića

mt_gallery

Suradnja te još više zajedništva, sreće i veselja nastavila se i u vrijeme adventa, u kojem su posebno uživala djeca. Vrijeme adventa u vrtiću je uvijek puno lijepih i veselih trenutaka i aktivnosti (Sveti Nikola, obitelj, božićna druženja djece, roditelja i odgojitelja-za koje uvijek dobijemo pozitivne povratne informacije od roditelja).
Zadnji tjedan adventa organizirali smo i Božićnu svečanost pod nazivom „Božićna priča“. Sva djeca su, uz potporu svojih odgojiteljica, pjevala, recitirala i plesala u čast rođenja malog Isusa i kako bi svi zajedno u iskrenoj radosti razmijenili božićne i novogodišnje čestitke. Ove godine odazvao se i veliki broj roditelja, djedova i baka te uveličali ovo naše druženje.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Skip to content