Svjetski dan zaštite šuma

mt_gallery

U Gradskoj knjižnici Slavonski Brod, 21. ožujka 2018. godine obilježen je ˝Svjetski dan zaštite šuma”.
Skupina “Ribice” iz vrtića “Seka i Braco” posjetila je Gradsku knjižnicu povodom Svjetskog dana zaštite šuma. Za djecu i odgojiteljice tom prigodom organizirana je pričaonica “Bajka o čistoj šumi”, a “Ribice“ su svojim scenskim nastupom koji je tematski bio vezan za naš projekt “I drvo srce ima”. Posjetu smo završili kreativnom radionicom-izrada drveća od papirnatih vrećica. Posjeta je za sve nas bila impresivna, a za djecu i iskustvena i edukativna. Zahvaljujemo v.d. ravnateljici gđi.Ružici Bobovečki na ovakvoj konstruktivnoj suradnji, a osobito na srdačnom i toplom dočeku.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

Senzomotoričke aktivnosti u vrtiću

Hladne zimske dane u našem vrtiću skraćivali smo zabavno manipulativnim i senzo-motoričkim aktivnostima kojima smo pozitivno utjecali na razvoj fine

Skip to content