VRTIĆ – MJESTO ZABAVE I IGRE

mt_gallery

Vrtić je mjesto puno zabave i igre, a upravo takav bio je naš vrtić ovog mjeseca rujna kako bi suze i faza prilagodbe što lakše i brže prošle. Igre je bilo na pretek te smo kroz nju učili dijeliti igračke s prijateljima i zajedno se igrati, kroz igru reći što osjećamo, želimo i sl. Osim igre, valjalo je zadovoljiti i djetetovu potrebu za kretanjem, a niti toga nije nedostajalo. Vrijeme je bilo promjenjivo, ali svaki sunčani dan iskoristili smo za boravak na zraku. Najmanji su učili kretati se u koloni i upoznavali dvorište vrtića na kojem će se igrati, a oni malo veći i najveći, već su imali priliku odmjeriti svoje snage u raznim tjelesnim aktivnostima povodom obilježavanja “Olimpijskog dana”. A kad nam je pala kiša i nismo mogli na zrak, zabavili smo se u našoj dvorani i to prkoseći baš njoj-kiši, igrajući se prekrasnim šarenim kišobranima, jer u našem vrtiću sve stvari mogu biti igračke.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Skip to content