Božićno vrijeme

mt_gallery

U vrijeme došašća u vrtiću se realiziraju aktivnosti s naglaskom na obitelj, prijateljstvo, međusobno prihvaćanje. Događaji u obitelji, vrtiću i djetetovom širem okruženju pridonose zadovoljavanju potreba za pripadanjem na svim razinama djetetovog shvaćanja. Smisao blagdana se djeci ne pojašnjava – oni ga shvaćaju kroz ponašanje odraslih i blagdanska događanja. Kreativnim aktivnostima djeca se uključuju u osmišljavanje i kreiranje blagdanskog ozračja i prostora. Ove pedagoške godine u DV ˝Stribor˝ prvi puta je organizirana  Božićna priredba za roditelje.

mt_gallery

 

.

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Zdravlje

Skupina djece od 3. godine do polaska u školu II. Pandemija koronavirusa je donijela strah, neizvjesnost i mnoga dječja pitanja

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Veljača u DV Stribor

U mjesecu veljači jedna od tema kojom smo se bavili su „Emocije“. Djeca su kroz različite aktivnosti prepoznavala i imenovala

Skip to content