Veljača u vrtiću Stribor

mt_gallery

​Poklade u vrtiću uvijek su ispunjene dječjim veseljem, smijehom, glazbom i maskama. Omogućili smo djeci da svakodnevno dolaze maskirani ili se maskiraju u vrtiću. Oformili smo centre preodijevanja i šminkanja u kojem, naravno, najviše borave djevojčice. Dani su ispunjeni šaljivim stihovima i pjesmama, šašavim brojalicama, “Ministarstvom smješnog hodanja” i mnogim šaljivim igrama. Tako nije neobično vidjeti Spidermana i Batmana da “popravljaju”, princezu kako šminka Elzu, bubamare gdje slikaju svoj veseli šeširić ili neku smiješnu kuću…..Završni dan poklada je uvijek najveseliji. Osim kazališta kojeg za djecu pripreme odgojiteljice, maske otpjevaju, odrecitiraju i predstave se u pokladnoj, bučnoj atmosferi. A na kraju, uvijek slasne svježe pečene krofne, koje nam pipremi vrijedna kuharica. ​
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Zdravlje

Skupina djece od 3. godine do polaska u školu II. Pandemija koronavirusa je donijela strah, neizvjesnost i mnoga dječja pitanja

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Veljača u DV Stribor

U mjesecu veljači jedna od tema kojom smo se bavili su „Emocije“. Djeca su kroz različite aktivnosti prepoznavala i imenovala

mt_gallery

Mjesec knjige

U mjesecu knjige započeli smo proučavati knjige i prvo slijedeće pitanje je bilo: ˝Kako nastaju knjige? Krenuli smo od posjete

Skip to content