Dani Ivane Brlić Mažuranić – DV Stribor

mt_gallery

Dane Ivane Brlić Mažuranić smo kao i svake godine obilježili i u našem vrtiću. Na samom ulazu uredili smo centar u koji smo stavili knjige, fotografiju i kratku biografiju spisateljice. Djecu mlađe mješovite skupine “spisateljica” je upoznala s nekim svojim likovima. Priča koju smo odabrali ove godine je “Srce od licitara”. Nakon čitanje priče uslijedile su različite aktivnosti uz mnogo različitih poticaja. Tako su nastala zanimljiva licitarska srca izrađena u različitim tehnikama. Osim kreativnih aktivnosti ponudili smo djeci aktivnosti i iz drugih područja razvoja. U razgovoru sa “spisateljicom” upoznali smo način života u njezino vrijeme i ispekli slasne kolačiće u obliku srca. Djeca starije skupine prodavala su na sajmu licitarska srca, a mi malo mlađi bili smo u “kinu” i gledali film “Šegert Hlapić”.​
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Zdravlje

Skupina djece od 3. godine do polaska u školu II. Pandemija koronavirusa je donijela strah, neizvjesnost i mnoga dječja pitanja

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Veljača u DV Stribor

U mjesecu veljači jedna od tema kojom smo se bavili su „Emocije“. Djeca su kroz različite aktivnosti prepoznavala i imenovala

Skip to content