Predblagdansko vrijeme

mt_gallery

Predblagdansko vrijeme u vrtiću uvijek donosi duh iščekivanja i uzbuđenja. Započinjemo estetskim uređenjem zajedničkih prostorija vrtića, a potom i uređenjem soba. Dolazak Svetog Nikole najiščekivaniji je događaj, a pojava samog sveca u vrtiću vrhunac je uzbuđernja tih dana. Kroz vrijeme došašća djecu provodimo različitim aktivnostima i poticajima potičući duh zajedništva, prijateljstva, pripadnosti i ugodnog ozračja. Zajedničkim kićenjem bora i pjevanjem božićnih pjesama obilježili smo dolazak blagdana. Božićnim priredbama po skupina obilježit ćemo Božić kao zajednica obitelji i vrtića. Sretan Božić.​
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Zdravlje

Skupina djece od 3. godine do polaska u školu II. Pandemija koronavirusa je donijela strah, neizvjesnost i mnoga dječja pitanja

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Veljača u DV Stribor

U mjesecu veljači jedna od tema kojom smo se bavili su „Emocije“. Djeca su kroz različite aktivnosti prepoznavala i imenovala

Skip to content