Veljača u DV Stribor

mt_gallery

U mjesecu veljači jedna od tema kojom smo se bavili su „Emocije“. Djeca su kroz različite aktivnosti prepoznavala i imenovala različite ekspresije lica. Kroz različite poticaje uočavali smo najčešće emocije ljutnja, strah, tugu, veselje. Razgovarali smo o onome što nas straši, što nas veseli te kako riješiti situacije u kojima se svakodnevno susrećemo u skupini. 
Studenti izvanrednog Sveučilišnog studija Ranog i predškolskog odgoja i obrazovanja prisustvovali su u vrtiću „Stribor˝ oglednim predavanjima na temu „Snjegović . Studenti su se nakon oglednog predavanja priključili djeci u aktivnostima i tako upoznali sa skupinom u kojoj će odrađivati praktični rad iz kolegija „Glazba u integriranom kurikulumu˝.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Zdravlje

Skupina djece od 3. godine do polaska u školu II. Pandemija koronavirusa je donijela strah, neizvjesnost i mnoga dječja pitanja

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Mjesec knjige

U mjesecu knjige započeli smo proučavati knjige i prvo slijedeće pitanje je bilo: ˝Kako nastaju knjige? Krenuli smo od posjete

mt_gallery

Jesen u Striboru!

Lijepo jesensko vrijeme omogućilo je svakodnevni boravak djece na dvorištu. Stari i novi prijatelji, stare i nove igre te novi

Skip to content