Regionalna smotra projekata Nacionalnog programa za ljudska prava i demokratsko građanstvo

Regionalna smotra projekata Nacionalnog programa odgoja i obrazovanja za ljudska prava i demokratsko građanstvo Vlade republike Hrvatske, za područje predškolskog odgoja, održana je 22. ožujka 2012. godine u Gradskoj knjižnici, u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje. Regionalnoj smotri nazočili su predstavnici gradske i županijske uprave. Domaćin regionalne smotre bila je Ustanova Dječji vrtić Ivana Brlić Mažuranić. Ustanovu je predstavljalo svih devet podružnica s predstavljanjem projekata u kategoriji postera. Vrtići ˝Kosjenka˝, ˝Maslačak˝ i ˝Seka i braco˝ prezentirali su svoj rad na  projektu. Na smotri je sudjelovalo 70 sudionica iz pet slavonskih županija. Sudionicama smotre su dodjeljene zahvalnice.

 

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Skip to content