Edukacije Korak po korak

mt_gallery

Projekt “Pristup usmjeren na dijete” kroz izobrazbu i usavršavanje ostvarit će se u Dječjem vrtiću Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod i provodit će se u suradnji s UNICEF-om i Pučkim otvorenim učilištem „Korak po korak“. Odgojitelji i stručni suradnici sudjelovat će u edukaciji “Pristup usmjeren na dijete” koja će omogućiti implementaciju novih znanja u odgojno-obrazovni rad te timski pristup radu radi unaprjeđivanja odgojno-obrazovnog procesa.

24. i 25. studenog 2017. u vrtiću ˝Hlapić˝ održane su prve dvije radionice na temu ˝Teorijska polazišta metodologije usmjerene na dijete˝ i ˝Učenje kroz igru˝ koje su su održale voditeljice Helena Burić i Helena Gašpar.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

Edukacija Centra Proventus

U utorak, 3. srpnja 2018. godine održana je edukacija na temu ˝Kreativnost u radu s darovitom djecom˝, u sklopu projekta

mt_gallery

Krenimo zajedno _Živjeti različitost

U Dječjem vrtiću Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod održana je 16. i 17. veljače 2018. godine edukacija ˝Živjeti različitosti –

mt_gallery

Edukacije Korak po korak

Ciklus radionica Pučkog otvorenog učilišta Korak po korak završio je 8. i 9. prosinca 2017. godine s temama ˝Individualizacija˝, ˝Promatranje

mt_gallery

Edukacije Korak po korak

U sklopu edukacije Korak po korak, 1. i 2. prosinca 2017. godine održane su radionice na temu ˝Suradnja s obitelji˝

Predavanje ˝Odabrane zarazne bolesti˝

U utorak, 22. studenog 2016., održano je Odgojiteljsko vijeće s predavanjem na temu ˝Odabrane zarazne bolesti˝ od strane liječnika epidemiologa

Skip to content