Obogaćeno dvorište vrtića sadnjom drveća

mt_gallery

Opremljenost prostora u kojem dijete boravi i kvaliteta poticaja imaju utjecaja na razvoj dječje kreativnosti i znatiželje. Dok unutrašnji prostori imaju svojih prednost jer nude čitav niz mogućnosti za razvoj dječje spoznaje i socijalnih vještina, vanjski prostori dvorišta pružaju jedinstven način poticanja učenja i čitavog niza aktivnosti.
Potaknuto tim, u subotu 09. ožujka 2013. godine je organizirana akcija sadnje 140 sadnica graba u dvorištu vrtića. U akciji su sudjelovali djeca, odgojitelji i roditelji koji su i donirali sadnice i zemlju.
Ovo je prva akcija u obogaćivanju našeg vanjskog prostora, a planiramo i dalje raditi te zahvaljujemo roditeljima na suradnji i doprinosu.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Zdravlje

Skupina djece od 3. godine do polaska u školu II. Pandemija koronavirusa je donijela strah, neizvjesnost i mnoga dječja pitanja

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Veljača u DV Stribor

U mjesecu veljači jedna od tema kojom smo se bavili su „Emocije“. Djeca su kroz različite aktivnosti prepoznavala i imenovala

Skip to content