U svijetu bajki -Stari zanati

mt_gallery

U travnju se već tradicionalno održavaju Dječje svečanosti „U svijetu bajki Ivane Brlić Mažuranić”. Manifestacija vezana uz rođendan Ivane Brlić-Mažuranić posvećena je djeci te imenu i djelu slavne hrvatske spisateljice, koja je najveći dio života provela u Slavonskom Brodu.
Upravo ovdje je slavna spisateljica napisala „Priče iz davnine” i „Čudnovate zgode šegrta Hlapića”. Manifestacijom “U svijetu bajki˝ čuva se bogata brodska književna i kulturno-povijesna baština, a istovremeno obogaćuje se dječji svijet različitim poticajima stvaralaštva. U vrtiću „Stribor” raznim prigodnim aktivnostima kroz različite kreativne, dramsko-scenske igraonice djeca i odgojiteljice su sudjelovala u tim događanjima.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Zdravlje

Skupina djece od 3. godine do polaska u školu II. Pandemija koronavirusa je donijela strah, neizvjesnost i mnoga dječja pitanja

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Veljača u DV Stribor

U mjesecu veljači jedna od tema kojom smo se bavili su „Emocije“. Djeca su kroz različite aktivnosti prepoznavala i imenovala

Skip to content