Dan planete Zemlje

mt_gallery

Diljem svijeta 22. travnja se obilježava Dan planete Zemlje kojim se želi istaknuti važnost zaštite okoliša i očuvanja našeg planeta. Svake se godine obilježava u više od 190 zemalja svijeta. Na taj se dan različitim događanjima i akcijama nastoji skrenuti pozornost ljudi i djece koja prijeti životu na zemlji zbog porasta globalnog onečišćenja i zatopljenja. U DV ˝Stribor˝ djeca i odgojiteljice su kroz različite aktivnosti se upoznala s važnošću recikliranja, razvrstavanja otpada te važnosti očuvanja čistog zraka, tla i vode.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Zdravlje

Skupina djece od 3. godine do polaska u školu II. Pandemija koronavirusa je donijela strah, neizvjesnost i mnoga dječja pitanja

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Veljača u DV Stribor

U mjesecu veljači jedna od tema kojom smo se bavili su „Emocije“. Djeca su kroz različite aktivnosti prepoznavala i imenovala

Skip to content