Posjet knjižnici

mt_gallery

Slušajući kako djeca često pričaju o igricama na računalu i mobitelima odgojiteljice su osjetile potrebu vratiti slikovnice u njihovo djetinjstvo. Dogovorili su posjet gradskoj knjižnici gdje ih je knjižničarka provela kroz knjižnicu i upoznala sa sadržajima i slikovnicama koje se nalaze u knjižnici. Pričala je kako se knjige i slikovnice mogu posuditi i kakvih sve vrsta knjiga ima. Pročitala je djeci i odgojiteljicama priču „Bila jednom…”. Djeca su obećala da će s roditeljima doći posuditi slikovnicu.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Zdravlje

Skupina djece od 3. godine do polaska u školu II. Pandemija koronavirusa je donijela strah, neizvjesnost i mnoga dječja pitanja

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Veljača u DV Stribor

U mjesecu veljači jedna od tema kojom smo se bavili su „Emocije“. Djeca su kroz različite aktivnosti prepoznavala i imenovala

Skip to content