Prilagodba djece na vrtić

mt_gallery

Za većinu djece vrtić predstavlja prvo odvajanje od roditelja, nepoznati prostor u kojemu ga roditelj ostavlja nepoznatim ljudima. Svakodnevnim dolaskom u vrtić dijete će naučiti slijed radnji – dolazak u vrtić, odlazak roditelja, boravak u grupi, povratak roditelja i odlazak kući. Na toj osnovi dijete gradi povjerenje u roditelje, odgojitelje, a u vrtiću mu se otvara novi uzbudljivi svijet pun igara i prijatelja te usvajanja novih vještina i znanja. Po povratku iz vrtića, korisno je kvalitetno provoditi vrijeme s djetetom, u šetnji, igri, pričanju priča te pokazivanju interesa za njegove doživljaje iz vrtića.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Zdravlje

Skupina djece od 3. godine do polaska u školu II. Pandemija koronavirusa je donijela strah, neizvjesnost i mnoga dječja pitanja

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Veljača u DV Stribor

U mjesecu veljači jedna od tema kojom smo se bavili su „Emocije“. Djeca su kroz različite aktivnosti prepoznavala i imenovala

Skip to content