Izlet Montesssori skupine

mt_gallery

Djeca, roditelji i odgojiteljice Montessori skupine su u sklopu aktivnosti vezanih uz godišnje doba jeseni posjetili poljoprivredno gospodarstvo u Donjoj Vrbi, na kojem su obišli voćnjak, plastenik te proizvodnju soka od jabuka. Zajedno su zasadili Montessori drvo koje će djeca obići u proljeće kako bi pratila rast drveta. Odgojiteljice su organizirale i igre za djecu i roditelje u kojima su svi skupa uživali te će im izlet još dugo ostati u sjećanju.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Zdravlje

Skupina djece od 3. godine do polaska u školu II. Pandemija koronavirusa je donijela strah, neizvjesnost i mnoga dječja pitanja

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Veljača u DV Stribor

U mjesecu veljači jedna od tema kojom smo se bavili su „Emocije“. Djeca su kroz različite aktivnosti prepoznavala i imenovala

Skip to content