Božićno vrijeme

mt_gallery

Božićno vrijeme u dječjem vrtiću “Stribor” proteklo je uz velik broj događanja i aktivnosti djece, odgojitelja i roditelja. Pripreme za dolazak Svetog Nikole posebno su veselile djecu. Priređena je kazališna predstava, a djeca svih skupina pjevala su pjesme, recitirala i plesala. U vrijeme adventa djeca i odgojiteljice su uredili vrtić, palili svijeće svakog tjedna i otvarali adventski kalendar svaki dan za jedno dijete. Za Božić, djeca starije skupine osmislila su priredbu. Posebno se uživalo u predstavi studenata Učiteljskog fakulteta u Slavonskom Brodu. Svim aktivnostima uspijelo se unijeti duh Božića i obogatiti svakodnevni život u vrtiću.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Zdravlje

Skupina djece od 3. godine do polaska u školu II. Pandemija koronavirusa je donijela strah, neizvjesnost i mnoga dječja pitanja

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Veljača u DV Stribor

U mjesecu veljači jedna od tema kojom smo se bavili su „Emocije“. Djeca su kroz različite aktivnosti prepoznavala i imenovala

Skip to content