Siječanjske aktivnosti

mt_gallery

Vrtić ˝Stribor˝, kao i svake godine posjetio je đakon župe Duha Svetoga. Djeca su uz molitvu i pjesmu, pričama o Božiću i malom Isusu stvorila ugodnu atmosferu ispunjenu duhom Božića: ljubavlju, radošću, mirom i vjerom te se tako pripremila za blagoslov koji smo tada primili.

U starijoj skupini dugo vremena djeca i odgojiteljice bili su zaokupljeni brojevima. Pronalazili su aktivnosti i igre kako bi što lakše naučili brojati, povezati grafički znak broja i količine. Neke aktivnosti djeca su sama izmislila, a neke uz pomoć odgojiteljica. Zajednički su Izradili i različita sredstva za igru, ali i poigrali se grafičkim znakom za broj. Djeca su tako uz igru naučila što će im trebati kada krenu u školu.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Zdravlje

Skupina djece od 3. godine do polaska u školu II. Pandemija koronavirusa je donijela strah, neizvjesnost i mnoga dječja pitanja

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Veljača u DV Stribor

U mjesecu veljači jedna od tema kojom smo se bavili su „Emocije“. Djeca su kroz različite aktivnosti prepoznavala i imenovala

Skip to content