Korizmeno vrijeme

mt_gallery

Nakon doživljaja za vrijeme Poklada, ulazimo u razdoblje strplijivog, smirenog, odlučnog i dosljednog ovladavanja svojim djelima i navikama. Slijedeći put jasnog i čistog pripravljamo se za blagdan Uskrsa. Vjera je dio naših misli, skriva se u osjećajima, a vidljiva je djelima. Malo dijete može smisao korizme naći u razmišljanju o svojim postupcima, željama, nakanama, u vježbanju izdržljivosti i samodiscipline, o neugodi, boli i radosti kao sastavnicama njegovog  odrastanja. Kroz priče ˝Drvo ima srce˝ i ˝Bog ljubi svakog čovjeka˝ djeci se želio približiti pojam darivanja, odricanja, žrtve te brige za druge jer samo kroz nesebično srce smo bliži Bogu.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Zdravlje

Skupina djece od 3. godine do polaska u školu II. Pandemija koronavirusa je donijela strah, neizvjesnost i mnoga dječja pitanja

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Veljača u DV Stribor

U mjesecu veljači jedna od tema kojom smo se bavili su „Emocije“. Djeca su kroz različite aktivnosti prepoznavala i imenovala

Skip to content