Dječje svečanosti u vrtiću

mt_gallery

Dječje svečanosti ˝U svijetu bajki Ivane Brlić Mažuranić˝ dio su očuvanja uspomene na lik i djelo najveće hrvatske spisateljice, a i promicanje književnog stvaralaštva. Izraz je i poštovanja prema jednoj od naših najpoznatijih sugrađanki. U vrtiću ˝Stribor˝ koji nosi ime jednog od njezinih likova iz bajki, posebno je veselo i svečano. Djeca su se upoznavala s njezinim likom i djelom kroz pričanje priča, kazalište lutaka, kazalište sjena, likovne aktivnosti, kao što su slikanje i crtanje likova iz bajki, izrada likova i šume od neoblikovanog materijala te krojenje i šivanje odjeće za Hlapića i Gitu.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Zdravlje

Skupina djece od 3. godine do polaska u školu II. Pandemija koronavirusa je donijela strah, neizvjesnost i mnoga dječja pitanja

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Veljača u DV Stribor

U mjesecu veljači jedna od tema kojom smo se bavili su „Emocije“. Djeca su kroz različite aktivnosti prepoznavala i imenovala

Skip to content