Interni stručni aktiv – ”Povećanje svijesti o sebi”

mt_gallery

U sklopu 9. Tjedna psihologije u Hrvatskoj koji se održavao od 15. do 21. veljače 2016. u
Dječjem vrtiću ”Hlapić”, 17. veljače 2016. godine održan je Interni stručni aktiv namijenjen odgojiteljima i stručnim suradnicima Dječjeg vrtića Ivana Brlić Mažuranić. Psihologinja Jelena Tadić održala je interaktivno predavanje pod nazivom ”Povećanje svijesti o sebi” čiji je cilj bio osvijestiti različite aspekte pojma o sebi. Prvi dio odnosio se na osvještavanje svih naših uloga u životu tj. kako vidimo sebe. Drugi dio predavanja odnosio se na to kako doživljavamo druge ljude te osvještavanje vlastitih stereotipa. Posljednji dio predavanja bio je usmjeren na to kako drugi vide nas, kako bi se osvijestio dojam koji ostavljamo na druge ljude.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Skip to content