Edukacija Centra Proventus

mt_gallery

S ciljem osnaživanja kapaciteta odgojitelja i stručnih suradnika za rad s djecom, 4. ožujka 2016. u Dječjem vrtiću ”Hlapić” održane su dvije edukativne radionice Centra Proventus. U prvoj radionici ”Istraživanje temperamenta – Tko sam ja, a tko si ti?” cilj je bio upoznati se s ulogom temperamenta djeteta u njegovu ponašanju u vrtiću, osvještavanje vlastitih karakteristika temperamenta te kako sličnosti i razlike u temperamentu utječu na odnos između djeteta i druge osobe.
Ciljevi druge radionice ”Terapeutska tehnika za postavljanje granica u ponašanju” bili su upoznavanje s tehnikom postavljanja granica u tri koraka, uvježbavanje tehnike postavljanja granica u tri koraka te učenje o poticanju samoregulacije kod djece. Na radionicama sudionicima je prezentiran niz primjera s ciljem lakše primjene u praksi.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Skip to content