Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Edukacija Centra Proventus

mt_gallery

S ciljem osnaživanja kapaciteta odgojitelja i stručnih suradnika za rad s djecom, 4. ožujka 2016. u Dječjem vrtiću ”Hlapić” održane su dvije edukativne radionice Centra Proventus. U prvoj radionici ”Istraživanje temperamenta – Tko sam ja, a tko si ti?” cilj je bio upoznati se s ulogom temperamenta djeteta u njegovu ponašanju u vrtiću, osvještavanje vlastitih karakteristika temperamenta te kako sličnosti i razlike u temperamentu utječu na odnos između djeteta i druge osobe.
Ciljevi druge radionice ”Terapeutska tehnika za postavljanje granica u ponašanju” bili su upoznavanje s tehnikom postavljanja granica u tri koraka, uvježbavanje tehnike postavljanja granica u tri koraka te učenje o poticanju samoregulacije kod djece. Na radionicama sudionicima je prezentiran niz primjera s ciljem lakše primjene u praksi.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Edukacija – Terapija igrom

Odgojiteljice naše ustanove DV IVANA BRLIĆ MAŽURANIĆ dobile su priliku sudjelovati na edukaciji pod vodstvom Tee Knežević, mag. psihologije i

mt_gallery

Edukacija Centra Proventus

U utorak, 3. srpnja 2018. godine održana je edukacija na temu ˝Kreativnost u radu s darovitom djecom˝, u sklopu projekta

mt_gallery

Krenimo zajedno _Živjeti različitost

U Dječjem vrtiću Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod održana je 16. i 17. veljače 2018. godine edukacija ˝Živjeti različitosti –

mt_gallery

Edukacije Korak po korak

Ciklus radionica Pučkog otvorenog učilišta Korak po korak završio je 8. i 9. prosinca 2017. godine s temama ˝Individualizacija˝, ˝Promatranje

mt_gallery

Edukacije Korak po korak

U sklopu edukacije Korak po korak, 1. i 2. prosinca 2017. godine održane su radionice na temu ˝Suradnja s obitelji˝

mt_gallery

Edukacije Korak po korak

Projekt “Pristup usmjeren na dijete” kroz izobrazbu i usavršavanje ostvarit će se u Dječjem vrtiću Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod

Skip to content