Search
Close this search box.
Search
Close this search box.

Edukacija korak po korak

mt_gallery

S ciljem stručnog usavršavanja odgojitelja i stručnih suradnika Dječjeg vrtića Ivana Brlić Mažuranić, 11. ožujka 2016. godine u vrtiću ”Hlapić” održan je seminar ”Uspješan vrtić” u organizaciji Pučkog otvorenog učilišta Korak po korak.
Pučko otvoreno učilište Korak po korak zalaže se za vrtiće usmjerene na dijete u kojima je djeci omogućeno aktivno sudjelovanje i samostalan izbor aktivnosti, slobodno i kreativno izražavanje, razvijanje kritičkog mišljenja, samostalnosti, odgovornosti, brige za bližnje i okoliš te ostvarivanje svih potencijala u skladu s njihovim interesima i sposobnostima. U promicanju vrtića usmjerenih na dijete nastoji se poticati partnerstvo s obiteljima i širom zajednicom. Razvojno-primjeren i na dijete usmjeren pristup u skladu je s temeljnim ciljevima Programskog usmjerenja odgoja i obrazovanja predškolske djece.
U prvom dijelu seminara osvrnuli smo se na trenutno stanje u vrtiću te na kvalitetu odgojno-obrazovnog rada. Cilj drugog dijela seminara bilo je usmjeravanje na elemente vizije i misije te razumijevanje kompleksne promjene u vrtiću.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Edukacija – Terapija igrom

Odgojiteljice naše ustanove DV IVANA BRLIĆ MAŽURANIĆ dobile su priliku sudjelovati na edukaciji pod vodstvom Tee Knežević, mag. psihologije i

mt_gallery

Edukacija Centra Proventus

U utorak, 3. srpnja 2018. godine održana je edukacija na temu ˝Kreativnost u radu s darovitom djecom˝, u sklopu projekta

mt_gallery

Krenimo zajedno _Živjeti različitost

U Dječjem vrtiću Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod održana je 16. i 17. veljače 2018. godine edukacija ˝Živjeti različitosti –

mt_gallery

Edukacije Korak po korak

Ciklus radionica Pučkog otvorenog učilišta Korak po korak završio je 8. i 9. prosinca 2017. godine s temama ˝Individualizacija˝, ˝Promatranje

mt_gallery

Edukacije Korak po korak

U sklopu edukacije Korak po korak, 1. i 2. prosinca 2017. godine održane su radionice na temu ˝Suradnja s obitelji˝

mt_gallery

Edukacije Korak po korak

Projekt “Pristup usmjeren na dijete” kroz izobrazbu i usavršavanje ostvarit će se u Dječjem vrtiću Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod

Skip to content