Dijete s teškoćama u vrtiću

mt_gallery

U sklopu projekta MULTI-SKLAD 26. travnja 2016. godine održana je edukacija pod nazivom „Dijete s teškoćama u vrtiću“ koju su vodile logopedinje Klara Popčević i Monika Rosandić ispred projektnog tima s Edukacijsko-rehabilitacijskog fakulteta. Na edukaciji je sudjelovala 21 odgojiteljica iz deset podružnica DV Ivane Brlić Mažuranić. Edukacija je obuhvatila teme koje su relevantne za bolje poznavanje teškoća djece iz spektra autizma te njihovo funkcioniranje u skupini s drugom djecom i u aktivnostima vrtića, a odnose se na obilježja komunikacije, jezika i govora djece s poremećajima iz spektra autizma, poteškoće koje iz toga proizlaze, različite oblike potpomognute komunikacije, strategije uključivanja u vrtićke aktivnosti te metode nošenja sa specifičnim ponašanjima djece iz spektra autizma. Tijekom edukacije odgojiteljice su imale priliku postavljati pitanja, nadovezivati se na izlaganje svojim iskustvima i zapažanjima, a logopedinje su konkretnim primjerima nastojale pružiti korisne savjete temeljene na stečenim iskustvima uspješnog uključivanja djece s teškoćama u vrtićke skupine te najnovijim znanstvenim saznanjima.

mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

Edukacija Centra Proventus

U utorak, 3. srpnja 2018. godine održana je edukacija na temu ˝Kreativnost u radu s darovitom djecom˝, u sklopu projekta

mt_gallery

Krenimo zajedno _Živjeti različitost

U Dječjem vrtiću Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod održana je 16. i 17. veljače 2018. godine edukacija ˝Živjeti različitosti –

mt_gallery

Edukacije Korak po korak

Ciklus radionica Pučkog otvorenog učilišta Korak po korak završio je 8. i 9. prosinca 2017. godine s temama ˝Individualizacija˝, ˝Promatranje

mt_gallery

Edukacije Korak po korak

U sklopu edukacije Korak po korak, 1. i 2. prosinca 2017. godine održane su radionice na temu ˝Suradnja s obitelji˝

mt_gallery

Edukacije Korak po korak

Projekt “Pristup usmjeren na dijete” kroz izobrazbu i usavršavanje ostvarit će se u Dječjem vrtiću Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod

Predavanje ˝Odabrane zarazne bolesti˝

U utorak, 22. studenog 2016., održano je Odgojiteljsko vijeće s predavanjem na temu ˝Odabrane zarazne bolesti˝ od strane liječnika epidemiologa

Skip to content