Rujan u Striboru

mt_gallery

Mjesec rujan je u “Striboru”, u srednjoj skupini, započeo s prepričavanjima o “morskim doživljajima”. Tako je nastao sklop aktivnosti o školjkama i ribama u moru. Školjke su osluškivali, opipavali, promatrali povećalom, ali i crtali. Ribice pune boja bile su odličan poticaj za razvoj kreativnosti.
U okviru projekta ” Jedi zdravo, rasti brzo” mlađe skupine, djeca upoznaju voće kroz godišnja doba. Jesensko voće koju su sada upoznali putem raznih osjetila je jabuka. Uočili su da ih jabuke oblikom podsjećaju na glavu pa su tako nastale i ove vesele jabuke dječaci i jabuke djevojčice.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Zdravlje

Skupina djece od 3. godine do polaska u školu II. Pandemija koronavirusa je donijela strah, neizvjesnost i mnoga dječja pitanja

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Veljača u DV Stribor

U mjesecu veljači jedna od tema kojom smo se bavili su „Emocije“. Djeca su kroz različite aktivnosti prepoznavala i imenovala

Skip to content