Životinjsko carstvo

mt_gallery

Svijet životinja uvijek je djeci zanimljiv. Djeca srednje skupine upoznaje šumske životinje i njihove karakteristike. Aktivnostima sa svih područja poticali smo djecu da sami uočavaju sličnosti i razlike , prepoznaju i imenuju životinje i njihova staništa, saznaju čime se hrane i tko spava zimski san. Igrali su se “sakupljanja lješnjaka”, gradili “brloge”, oponašali kretanje, spavali s “medama”. Slijedom tih aktivnosti nastali su i zanimljivi likovni radovi u raznim tehnikama. ​
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Zdravlje

Skupina djece od 3. godine do polaska u školu II. Pandemija koronavirusa je donijela strah, neizvjesnost i mnoga dječja pitanja

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Veljača u DV Stribor

U mjesecu veljači jedna od tema kojom smo se bavili su „Emocije“. Djeca su kroz različite aktivnosti prepoznavala i imenovala

Skip to content