Supervizija Pučkog otvorenog učilišta Korak po Korak

mt_gallery

U DV Hlapić 17. studenog 2016., sklopu stručne edukacije, održana je supervizija Pučkog otvorenog učilišta Korak po korak – Uspješni vrtić, s ciljem procjene plana unaprjeđenja i plana implementacije svih objekata Dječjeg vrtića Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod. U prvom dijelu supervizije predstavljeni su planovi unaprjeđenja i planovi implementacije svih objekata, popraćeni kao realni i konkretni ciljevi unaprjeđenja rada u cilju poboljšanja djelotvornosti vrtića. U drugom dijelu supervizije održano je kratko predavanje o indikatorima uspjeha. Zaključni dio supervizije odnosio se na prepoznavanje veće osviještenosti djelatnika i usavršavanje timskog donošenja odluka, kao iznimno vrijednih doprinosa održanih edukacija Pučkog otvorenog učilišta.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Skip to content