Pučko božićno pjevanje

mt_gallery

Početak Došašća u našem vrtiću uveličali su i djelatnici Muzeja Brodskog Posavlja, koji su održali jednu od svojih tradicionalnih radionica “Pučko božićno pjevanje”. Program koji se sastojao od kratkog uvoda u advent i božićne običaje te pjevanjem božićnih pjesama pratila su djeca svih skupina. Božićni ugođaj proširili smo našim vrtićem zajedničkim pjevanjem naših gostiju, djece i odgojiteljica.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Zdravlje

Skupina djece od 3. godine do polaska u školu II. Pandemija koronavirusa je donijela strah, neizvjesnost i mnoga dječja pitanja

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Veljača u DV Stribor

U mjesecu veljači jedna od tema kojom smo se bavili su „Emocije“. Djeca su kroz različite aktivnosti prepoznavala i imenovala

Skip to content