Božićna priredba

mt_gallery

Božićna priredba u našem vrtiću okupila je mnogo roditelja koji su sa zadovoljstvom i sjajem u očima gledali što su djeca pripremila. Bez posebnog poziva pridružili su se u pjevanju tradicionalnih božićnih pjesama tako da je ozračje u našem vrtiću poprimilo pravi božićni duh. Poslije programa zasladili su se svi zajedno kolačićima, a roditelji i djeca srednje skupine produžili su svoje druženje na božićnoj radionici. Tu su zajedno izrađivali kuglice za bor, antistres snjegoviće i prekrasne borove.  Prekrasan blagdanski ugođaj i božićni duh preuzeli su i velike i male.
Sretan Božić svima!
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Zdravlje

Skupina djece od 3. godine do polaska u školu II. Pandemija koronavirusa je donijela strah, neizvjesnost i mnoga dječja pitanja

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Veljača u DV Stribor

U mjesecu veljači jedna od tema kojom smo se bavili su „Emocije“. Djeca su kroz različite aktivnosti prepoznavala i imenovala

Skip to content