Pokladna zbivanja – Dani otvorenih vrata

mt_gallery

Pokladna zbivanja započeli smo pozivom roditeljima da sudjeluju u aktivnostima koja se događaju u ovo vrijeme u našem vrtiću. Roditelji su se odazvali i zajedno s djecom uživali u svakodnevnim aktivnostima. Od njih smo saznali da su upoznali svoju djecu na jedan drugačiji način i istovremeno se vratili u djetinjstvo te uživali u vrtićkim igrama. Vrtićem je svakodnevno šetalo mnoštvo različitih maski, sobe su odzvanjale od smijeha i glazbe. Nastajale su neke nove maske različitim likovnim tehnikama, izmišljali smo neobične likove i neobične načine kretanja. Istraživali smo mrak, prestrašili i potjerali strah. Na našu pokladnu priredbu stigli su i roditelji koji su s osmjehom na licu pratili što smo sve pripremili, kako smo kaznili princa karnevala (vreću za boksanje) i kako se znamo veseliti. ​
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Zdravlje

Skupina djece od 3. godine do polaska u školu II. Pandemija koronavirusa je donijela strah, neizvjesnost i mnoga dječja pitanja

Projekt „Prehranom do zdravlja“

Projekt „Prehranom do zdravlja“ djecu potiče na razvijanje i usvajanje stavova, interesa i navika za brigu o održavanju osobnog zdravlja

mt_gallery

Veljača u DV Stribor

U mjesecu veljači jedna od tema kojom smo se bavili su „Emocije“. Djeca su kroz različite aktivnosti prepoznavala i imenovala

mt_gallery

Mjesec knjige

U mjesecu knjige započeli smo proučavati knjige i prvo slijedeće pitanje je bilo: ˝Kako nastaju knjige? Krenuli smo od posjete

Skip to content