Dvorište -prostor koji odgaja

U prvom dijelu stručnog sastanka polaznice edukacije su predstavile iskustva iz prakse na temu „Prostor koji uči”.
Predavanjem „Dvorište prostor koji odgaja” podsjetili smo se na odgojno-obrazovni potencijal dvorišta dječjeg vrtića te ukazali na aktivnosti i postupke kojima možemo unaprijediti i obogatiti dvorišni prostor. Odgojitelji su imali priliku vidjeti fotografije i video prikaz organizacije dvorišnog prostora u razvojnom centru Dječjeg vrtića Botinec, kako bi imali predodžbu o razvojnom centru. U radionici odgojitelji su analizirali, promišljali i predlagali nove sadržaje u svrhu unapređenja pedagoške prakse.

Edukaciji je prisustvovalo 32 odgojiteljice.

                                                              Voditeljica stručnog sastanka: Silvija Satinović, odgojiteljica

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Skip to content