Prostor koji uči – centri aktivnosti

U uvodnom dijelu stručnog sastanka pojašnjen je pojam „Prostor koji uči” te istaknuta važnost organizacije kvalitetnog vrtićkog okruženja. Multimedijalnim prikazom prezentirana je organizacija prostorno-materijalnog okruženja po centrima aktivnosti oformljenim u sobama dnevnog boravka i drugim prostorima vrtića. Prikaz je popraćen teorijskim dijelom u kojem su detaljno analizirani centri aktivnosti prema uređenju, materijalima, utjecaju na dijete, ulozi odgojitelja. Odgojiteljice su kroz komunikacijsku radionicu međusobno izmjenjivale iskustva vezana uz temu stručnog sastanka.
Edukaciji je prisustvovalo 34 odgojiteljice.

                                                                               Voditeljica Stručnog sastanka: Silvija Satinović, odgojiteljica

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Skip to content