Edukacija Pučkog otvorenog učilišta Korak po korak – Praćenje razvoja djeteta i planiranje putem razvojne mape

mt_gallery

U subotu, 18. ožujka 2017. godine, u vrtiću ˝Hlapić˝, u organizaciji Pučkog otvorenog učilišta “Korak po korak” održan je drugi dio edukacije za odgojitelje i stručne suradnike – ˝Praćenje razvoja djeteta i planiranje putem razvojne mape˝. Edukaciju je vodila Helena Gašpar, mag. predškolskog odgoja. Sudionici su dobili priliku da kroz predavanja i radionice upoznaju različite strategije prikupljanja informacija o svim područjima djetetovog razvoja, način dokumentiranja dobivenih informacija te korištenje istih u komunikaciji s djecom i njihovim roditeljima. Također su se sudionici upoznali sa sadržajem razvojnih mapa koji se sastoji od područja djetetovog razvoja i vremenskih razdoblja  dokumentiranja bilješki s fotografijom ili nekim instrumentom praćenja razvoja. Prikupljena dokumentacija bi trebala olakšati razumijevanje djeteta i proces njegovog učenja i razvoja.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

mt_gallery

Edukacija Centra Proventus

U utorak, 3. srpnja 2018. godine održana je edukacija na temu ˝Kreativnost u radu s darovitom djecom˝, u sklopu projekta

mt_gallery

Krenimo zajedno _Živjeti različitost

U Dječjem vrtiću Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod održana je 16. i 17. veljače 2018. godine edukacija ˝Živjeti različitosti –

mt_gallery

Edukacije Korak po korak

Ciklus radionica Pučkog otvorenog učilišta Korak po korak završio je 8. i 9. prosinca 2017. godine s temama ˝Individualizacija˝, ˝Promatranje

mt_gallery

Edukacije Korak po korak

U sklopu edukacije Korak po korak, 1. i 2. prosinca 2017. godine održane su radionice na temu ˝Suradnja s obitelji˝

mt_gallery

Edukacije Korak po korak

Projekt “Pristup usmjeren na dijete” kroz izobrazbu i usavršavanje ostvarit će se u Dječjem vrtiću Ivana Brlić Mažuranić Slavonski Brod

Predavanje ˝Odabrane zarazne bolesti˝

U utorak, 22. studenog 2016., održano je Odgojiteljsko vijeće s predavanjem na temu ˝Odabrane zarazne bolesti˝ od strane liječnika epidemiologa

Skip to content