Pripreme za Dječji Katarinski sajam

mt_gallery

U mlađoj odgojno-obrazovnoj skupini održana je kreativna radionica u koju su se uključili roditelji zajedno sa svojom djecom. Radionica je obuhvaćala aktivnosti izrade snjegovića. Raznovrsnim materijalima poticali smo i razvijali dječju maštu, kreativnost te timski rad. Radionica je prošla u ugodnom i veselom raspoloženju.
Krajem mjeseca studenoga sudjelovali smo na “Katarinskom sajmu”. Na sajmu su djeca uz svoje odgojiteljice prikazala kreativnost kroz mnogobrojne proizvode koje su izradili. I ove godine posebno se istaknula dobra suradnja vrtića i roditelja.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Ljeto u Kosjenci

U našem vrtiću tijekom ljetnih mjeseci djeca većinu vremena provode u aktivnostima na dvorištu. Zajedničkim dogovorom ukrašavamo dvorište paravanima i

Prosinac u Kosjenki

U mjesecu prosincu zabavljali smo se i uživali u tradicionalnim svečanostima. Od početka Adventa pjevamo najdraže Božićne pjesme, obilježavamo dane

mt_gallery

Maškare u DV Kosjenka

U našem vrtiću, tijekom veljače djeca su se svakodnevno mogla maskirati, a na sami pokladni utorak pripremili smo pravu zajedničku

Skip to content