Ljeto u Kosjenci

U našem vrtiću tijekom ljetnih mjeseci djeca većinu vremena provode u aktivnostima na dvorištu. Zajedničkim dogovorom ukrašavamo dvorište paravanima i suncobranima štiteći se tako od izravnog sunca. Voda je stalno prisutna kao potreba i rekvizit u našim aktivnostima bilo da djeca samo slikaju ili istražuju. Omogućen im je izbor pokretnih i mirnijih aktivnosti kako je kome interes u tom trenutku. Potiče se međusobna suradnja s djecom iz drugog vrtića, dijeljenje, uvažavanje i komunikacija koja doprinosi kvalitetnijem radu i igri.

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Prosinac u Kosjenki

U mjesecu prosincu zabavljali smo se i uživali u tradicionalnim svečanostima. Od početka Adventa pjevamo najdraže Božićne pjesme, obilježavamo dane

mt_gallery

Maškare u DV Kosjenka

U našem vrtiću, tijekom veljače djeca su se svakodnevno mogla maskirati, a na sami pokladni utorak pripremili smo pravu zajedničku

mt_gallery

Veljača u DV Kosjenka

Djeca mlađe odgojno-obrazovne skupine učila su o jednoj od najbitnijih stvari u životu – zdravlju. Istraživali smo voće, povrće, vitamine,

Skip to content