Veljača u DV Kosjenka

mt_gallery

Djeca mlađe odgojno-obrazovne skupine učila su o jednoj od najbitnijih stvari u životu – zdravlju. Istraživali smo voće, povrće, vitamine, igrali se liječnika, pričali o zdravoj prehrani. Kroz mnogobrojne aktivnosti u vrtiću (pranje, rezanje, ribanje, pravljenje soka, pravljenje voćne salate) upoznali smo razne vrste voća. Djeca su uživala u igri liječnika, kroz različite aktivnosti – razgovor, promatranje, pokazivanje, uočavanje te isprobavanje. Centar smo obogatili slikovnicama, časopisima, plakatima o ljudskom tijelu. U mlađoj mješovitoj skupini protekli mjesec djeca su pjevala pjesmicu o „Vrapčiću u zimi“, s velikim interesom promatrala slikovnice, fotografije ptica, perje i kućicu za ptičice te izrađivala hranilice za ptičice. Na kraju tjedna su zajedno s odgojiteljicama odnijeli hranilice u vrtićko dvorište te ptičicama ostavili hranu da ne budu gladne. Svoje doživljaje pretočili su kroz likovno – kreativne radove.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Ljeto u Kosjenci

U našem vrtiću tijekom ljetnih mjeseci djeca većinu vremena provode u aktivnostima na dvorištu. Zajedničkim dogovorom ukrašavamo dvorište paravanima i

Prosinac u Kosjenki

U mjesecu prosincu zabavljali smo se i uživali u tradicionalnim svečanostima. Od početka Adventa pjevamo najdraže Božićne pjesme, obilježavamo dane

mt_gallery

Maškare u DV Kosjenka

U našem vrtiću, tijekom veljače djeca su se svakodnevno mogla maskirati, a na sami pokladni utorak pripremili smo pravu zajedničku

Skip to content