Maškare u DV Kosjenka

mt_gallery

U našem vrtiću, tijekom veljače djeca su se svakodnevno mogla maskirati, a na sami pokladni utorak pripremili smo pravu zajedničku zabavu pod maskama. Pretvarali smo se u razne životinje, superjunake, vile, princeze, klaunove.
Povorka brojnih malih maškara predvođena maskiranim tetama, prošetala je ulicama Slavonskog Broda. Djeca su zapjevala i zaplesala dječje pjesme, a njihovo veselje s velikim su simpatijama pratili građani, a osobito roditelji.
mt_gallery

Print Friendly, PDF & Email

Jelovnik

Ljeto u Kosjenci

U našem vrtiću tijekom ljetnih mjeseci djeca većinu vremena provode u aktivnostima na dvorištu. Zajedničkim dogovorom ukrašavamo dvorište paravanima i

Prosinac u Kosjenki

U mjesecu prosincu zabavljali smo se i uživali u tradicionalnim svečanostima. Od početka Adventa pjevamo najdraže Božićne pjesme, obilježavamo dane

mt_gallery

Veljača u DV Kosjenka

Djeca mlađe odgojno-obrazovne skupine učila su o jednoj od najbitnijih stvari u životu – zdravlju. Istraživali smo voće, povrće, vitamine,

Skip to content